Müütide kohaselt usuti antiikajal, et kusagil asub Ultima Thule – maailma kõige põhjapoolsem koht. Paik, mis asub horisondi taga; kant, kuhu loojub päike. Thulet on aastatuhandeid otsitud ning selle täpset asukohta määrata proovitud. Teati, et see koht pidi olema eriline.

Üheks Thule võimalikuks kohaks peetakse tänapäeval Saaremaad – üks küllaltki müstiline saar keset Läänemerd, mis nii looduse kui kultuuri poolest hoopis omamoodi kulgeb. Vahest on see erilisus seotud meteoriidisängiga Kaalis, ehk on Saaremaad kaitsnud hoopis kõrge pankrannik.

Saaremaa taimestik on äärmiselt rikas ning see muudab ka kohaliku piima eriti maitsvaks. Ainult puhtast Saaremaa piimast, naturaalsest kohalikust toorainest ning põlvest põlve jagatud kogemustest valminud kohupiimakreemid on randunud. Kõik parim, mis Saaremaal pakkuda on, ootab nüüd avastamist…

pohla-kama kohupiimakreem

Pohla-kama
kohupiimakreem 150 g

Toote koostisosad: kohupiim, pohla-kama lisand 35% (pohlad (35%), suhkur, vesi, kama 10% (nisu, rukis, oder, hernes), happesuse regulaator sidrunhape, kontsentreeritud musta porgandi mahl, lõhna- ja maitseaine).

EAN: 4740153100030

mustsõstra kohupiimakreem

Mustsõstra-
kohupiimakreem 150 g

Toote koostisosad: kohupiim, mustsõstralisand 20%( suhkur, mustsõstrapüree(30%), vesi, paksendaja(modifitseeritud tärklis), happesuse regulaator sidrunhape, lõhna- ja maitseaine.

EAN: 4740153 I 00016

jõhvika kohupiimakreem

Jõhvika-
kohupiimakreem 150 g

Toote koostisosad: kohupiim, jõhvikamoos 20 % ( suhkur, jõhvikad(44%), vesi, happesuse regulaator sidrunhape, želeeriv aine pektiin).

EAN: 4740153100023