Kvaliteet

AS Saaremaa Piimatööstus juhindub oma tegevuses toiduohutuse juhtimissüsteemi nõuetest ning järgib kõiki toiduohutusega seotud õigus- ja haldusnormide nõudeid, tagades toiduohutuse kogu protsessi ulatuses, hõlmates toorainet, tootmist, pakendamist, märgistamist ning kõike muud, kuni tarneahela lõpuni.

Ettevõte omab Det Norske Veritas Juhtimissüsteemi sertifikaati FSSC 22000, mis koosneb ISO 22000 ja ISO/TS 22002-1 standarditest. AS Saaremaa Piimatööstus oli Eestis üks esimesi toidutootjaid, kes antud  sertifikaadi sai. Lisaks on meil ka kehtiv Halal sertifikaat. Meie eesmärk on pidevalt süsteemi uuendada ja parendada. Erinevate nõuete täitmiseks sai aastal 2008 tööstus ka täielikult saneeritud.

Kuna käesoleval ajal on ettevõte spetsialiseerunud vaid juustude ja või tootmisele, oleme suutnud tagada toodete kõrge kvaliteedi ja tõstnud ka efektiivsust.

icc-eesti-logo-estPeale automatiseeritud juustuliini käivitamist oleme üks kaasaegsemaid tootmisettevõtteid Eestis. Meie toodete eeliseks on nii looduslikult ja ökoloogiliselt puhtamas keskkonnas toodetud tooraine kasutamine kui ka kvalifitseeritud spetsialistide pikaajaliste kogemuste ja heade tootmistavade järgimine tootmises. See kõik on aidanud luua tooteid, mis on leidnud kindla koha Eestimaa inimeste toidulaual.