Kontakt ja tellimine

AS SAAREMAA PIIMATÖÖSTUS

Pikk tn 64
93815 Kuressaare
Saaremaa vald, Saare maakond
Eesti

Tel +372 45 24 186
info@saarejuust.ee
Reg nr 10053871
KMKR EE100258875

MÜÜK/TURUNDUS

Karin Orr
Müügidirektor
karin.orr@saaremeier.ee
+372 51 26 233

Ruta Kallaspoolik
Turundus- ja ostujuht
ruta.kallaspoolik@saaremeier.ee
+372 51 02 613

Inez Andresen
Müügi- ja turundusspetsialist
inez.andresen@saaremeier.ee
+372 51 66 422

Roman Päll
Müügijuht
roman.pall@saarejuust.ee
+372 50 26 888

Aime Polding
Müügijuht
aime@saarejuust.ee
+372 52 98 138

EKSPORT

Annika Kõiv
Ekspordi- ja impordijuht
annika.koiv@saaremeier.ee
+372 52 34 035

Mihkel Jürisson
Ekspordijuht
mihkel.jyrisson@saarejuust.ee
+372 53 452 022

KVALITEET

Anne Lipp
Kvaliteedijuht
anne.lipp@saarejuust.ee
+372 53 443 935

TELLIMINE
KIRJUTA MEILE

Nimi (nõutav)

Kontakt e-mail (nõutav)

Pealkiri

Sinu kiri

MÜÜGIESINDAJAD

Tallinn, Harjumaa

Elin Põdra
Müügiesindaja
elin.podra@pinus.ee
+372 51 32 532

Raul Neljand
Müügiesindaja
raul@pinus.ee
+372 52 48 512

Ida-ja Lääne-Virumaa

Heidi Pung
Müügiesindaja
heidi.pung@pinus.ee
+372 56 218 862

Pärnu, Läänemaa

Liina Riis
Müügiedendaja
liina.riis@saaremeier.ee
+372 56 47 98 11

Tartu, Lõuna-Eesti

Merilin Pariots
Müügiedendaja
merilin.pariots@saaremeier.ee
+372 51 09 174

JUHATUS

Valdis Noppel
Juhatuse esimees
valdis.noppel@saarejuust.ee

Andrus Leesmaa
Tootmisjuht / juhatuse liige
+372 45 24 160
+372 50 36 049
andrus.leesmaa@saarejuust.ee

NÕUKOGU LIIKMED

Tõnu Post – Nõukogu esimees
Aive Kesküla
Jaan Kiider
Indrek Haamer

Janek Mägi
Sulev Madisson

Ülar Tänak

PINUS AS

Paldiski mnt. 107
Tallinn, Eesti
Tel: +372 6 562 723
Fax:+372 6 562 724
pinus@pinus.ee

www.pinus.ee